Loca – Monda & Benita


Monda
Pretty Liar, To My Fire
I’m getting higher
Sje mo aj ehh…

Fjalet ku jane qe dikur ti mi ke dhon,
Dikujt si ty jo kurr nuk i bohet von.

Party party çdo nat, (Get In Higher)
Spe shoh mo kerkon jo pot ap. (Get In Higher)
Dashnin qe perveç teje kush s’e pat. (Get In Higher)
Me kon un me ty sish kon fat. (Get In Higher) 2X

Mke bo mu ni LOCA. (AYE)
Tu bo sene t’kota. (AYE)
T’doja sa gjith bota. (AYE)
Ti lshoje fore t’kota. (AYE) 2X..

Takimet tona gjithmon jon kon t’fshehta.
Sa mshihje nrrug ma boje Ma Bella.
Per inat ton vishja fustan Leila, Leila, Leila.

Me qellim met prek ty ntela,
Tash i rikujtoj senet qe mo si kem na.
Shum e ron per mu ty me tpa me tjera
Premtimet qe mi dhe i bajti era, era, era,
Tash te un ty tka hup vlera.

Benita
Tash po vjen ti, vjen ti amo o shum von. (Yah)
Ke bo per to, edhe ti e din çka vlen. (Yah)
Dalim pak si çdo nat veq na dy. (Yah)
Nuk kem koh per tipa qe merren me llafe tkqija.

Tash veq shake it, shake it gal,
Mos u nal veq vazhdo.
Bagazhin krejt e kena,
Nuk kena nevoj per asnjo.

Po iki n’Amsterdam bojna pak La Vida Loco,
Aj po don mu kthy prap po munsin aj nuk e ka.

Tash dridhe posht e nalt,
Merre shkunim shkunim pak pak.
Pare dit e nat, na tki jet nuk ka afat fat,
Tipat per 1 nat nat, pi thirrim papak pak.
Sdojm mi pas ma ngat, ngat,
Tash po bohet hot, hot.

Buggatin, Buggatin e ndrrojm,
Ferrarrin, Ferrarrin e ndrrojm.
Lokacionin, Lokacionin sta qojm,
Adios, Adios ta bojm.

Monda
Party party çdo nat, (Get In Higher)
Spe shoh mo kerkon jo pot ap. (Get In Higher)
Dashnin qe perveç teje kush s’e pat. (Get In Higher)
Me kon un me ty sish kon fat. (Get In Higher) 2X

Mke bo mu ni LOCA. (AYE)
Tu bo sene t’kota. (AYE)
T’doja sa gjith bota. (AYE)
Ti lshoje fore t’kota. (AYE) 2X..