Mra pika – Mozzik & Enis Bytyqi

[MOZZIK:]
Kush i la qikat jasht
Kush i la qikat jasht
Kejt rrypat i kena gucci
Kur pot sho ty po huqi
Boom Qaka Like a Boom Qaka
Hala n’disko me shume vajza
Leje leje leje leje edhe pak
Ose preke preke preke preke edhe pak
Ose ngrehe ngrehe ngrehe ngrehe edhe pak
Edhe zemra do me m’kap infrakt
You know uu edhe dy edhe tri qoj edhe mos ta nin
Tu kcy ti qkyje fustanin
Dil prej shpis ti genjeje mamin..
Rreje mamin edhe shyme telefonin edhe ti lshoja ti zonin, mos e kqyr ti asnjonin
Jom personi ma i qart qe ke mujt me pa najhere
Mshele gojen zemer ama menihere

[ENIS:]
Tu nejt me qika, mu me ra pika
Tu nejt me qika, mu me ra pika
Brune bjondina po shoh shum shtiklla
Mu me ra pika o sa shum qika
www.hiteshqip.org

[MOZZIK:]
Syni mu ka aj tu flejt n’c^^ t’saj
m’ka shume afer si gjirin familjar
e veshi e zhveshi m’thirr gjinekolog
e rrej po sjom pinok,kom patikat rebook
Per hejtera nuk dho qindarka
n’krah i kom dy gjakovarka
ma kan pi gjakun i thirri gjarpna
m’rrin te qafa te dyjat sikur krevata
RrinKakaDinka dhipat tu ly me shminka
rrollitmi shume t’mdhaj me pallaqinka
Hey aschlo Was machtu dan ktu qa po ban
Dhipi smut une bona infermier
meniher.. ja myti qdo nerv..
1 injeksion arrivederci
dhe kshtu pra na nxen mengjesi..

[ENIS:]
Tu nejt me qika, mu me ra pika
Tu nejt me qika, mu me ra pika
Brune bjondina po sho shum shtiklla
Mu me ra pika o sa shum qika

2x
Uu shawty shawty mengjesi m’nxen n’party
vodk vija bari Ziki legjendari

4x
Aa qa je ti, shume m’ke bo perveti

[ENIS:]
Tu nejt me qika, mu mra pika
Tu nejt me qika, mu mra pika
Brune bjondina po sho shum shtiklla
Mu me ra pika o sa shum qika