Not gonna talk – Noizy

Shqipe nuk t’folim vim ta bojm zborin
Plumat fishkellejn sikur te filmi zori
Thu se don beef ua servojm ku doni
Shqipe ku ta doni veç hapni gojen folni

Ju nuk boni sherr ju vec boni chiti chat
Ju pini redbulla dhe mendoni se keni krah
Jeta juj fush me lule na e kthejna fushen lule
Nese gjendja shkon kriz thiri cunat mbrojn punen

Kena flakes kena birds kena kode for work
Di me t’gjet shko ku dush ima hit where it hurts
Kena kena flakes kena birds kena kode for work
Di me t’gjet shko ku dush ima hit where it hurts

REF:
Nah not gona talk no we – not gona talk
If you gona call for beef no – not gona talk
Nah not gona talk no – we not gona talk
If you Gona call for beef we not gona talk

No not gona talk no – straight to war
I no you don’t really want it? Shut your mouth
No not gona talk no we not gona talk
If you gona call for beef no – not gona talk
www.hiteshqip.org

Ke pare? I’m with it
Business talk? I’m in it
Make money? Infinit
Por nese lyp sherr?
Nonen n’bir p**** E boj ver mes dimrit
Na punojm shqipe ya just chilling
Sheh shtremt? Fuck ur feeings
Ke diçka me thon thuje para ftyres

32 rounds – fol keq you get hit 32 rounds
Kto djemt zdin me lujt sylla mbyllash
Por din ti mbyllin syt dhe kerkojn vetem cash

REF:
Nah not gona talk no we – not gona talk
If you gona call for beef no – not gona talk
Nah not gona talk no – we not gona talk
If you Gona call for beef we not gona talk

No not gona talk no – straight to war
I no you don’t really want it? Shut your mouth
No not gona talk no we not gona talk
If you gona call for beef no – not gona talk

Million – aiming at billion
Kjo nuk esht Loj esht rrug – Mission
— O e boj o vdes
Ca Kam thon deri sot esht e vertet

I bona krejt nga rruga n’sken
Mdetyro t’vi skena n’rrug
Kom qen aty shoki deri sa jam regj
Cifti jot Ka dicka mem tregu?

Skom shok t’ri n’grup n’rrethin tim ska katrrora
1 nga me bon sherr tjert e din Sa esht ora
Mwah puthe familjen goodbye
Mwah puthe mamin goodbye