Cartel – 2po2

Paret paret jon t’pista Ama te na po vin t’paqta Hala pa ra dilli sign-iratet DEAL-i Tona palt ndahen t’knaqta Ngo me recept n’xhep vim me 8 nota E gatujna vet baby backing soda Per neve keq flet o ka sillet rrota Ky nuk osht rullet rus ngo knej pussy t’kerset Se mullini o plot […]

Cartel – 2po2

El Chapo – 2po2

[REF.:] Ej, nese mallin se pagun na n’hava ta qojna shpinë [el chapo x4] kurgjo personale veq e kryjna porosin [el chapo x4] ejj nuk e bojna t madhe veq e trashim llogarin [el chapo x4] [veq e kryjna porosin el chapo el chapo x2] Nuk ka kohë per nostalgji ska met ven as per […]

El Chapo – 2po2

A e din – 2po2

A e din, a e din [x3] Kur jena kon na t’ri, a e din? Atëhere kur Nokia banane u kon IN Atëhere ma moti na u deshëm-deshëm N’takim t’parë folëm keshëm-keshëm Ton ditën për dore n’shehër Mos t’a nin për sen, na u nijshim xehër Mes meje dhe teje gjithçka u kon reale Kurgjo […]

A e din – 2po2

Pa Limit – Kobra & 2po2

Thuj mirdita arkitektit t’hip hopit shqip T’rrzohet karriera nese s’je me plan urbanistik Rruga na msoj se me marr lek osht veprim artistik Na sprejna nbes na prejna nfyt mbesim autentik Na Bloody Alboz, ju vari karros Na marrim paros, ju hani karros Vazhdon misioni drejt suksesit pa limit S’ka kompromis na jena nisha secillin […]

Pa Limit – Kobra & 2po2