Harrova – Blero

Harrova t’jetoj, Harrova gjithqka per ty, Cdo dhimbje te kam mar, T’mos kesh dhimbje ti. Qdo ere qe fryne ty te merr, Por asnje ste kthen, Harrova se gjithqka, Eshte veq nje rren, Mallin e zjarrin ti mi fal, Ti me vret, ti me ngjall, REF. Harrova se jeta me ty, Ska rruge dalje as […]

Harrova – Blero

Ndale – Blero

Se veq ti me jep knaqesi S’po du me t’lon me m’ik Po du me t’pa cdo dite Buzet qe s’mi fale Po m’vrasin ngadale Ty ta dhashe zemren, dhe ti e vrave Ndale, ndale veten ndale Dua te ti puth buzet qe kurre s’mi fale Ndale, ndale veten ndale Dua te ti puth buzet […]

Ndale – Blero