Me fal – Gena

Zemer thyer i vetmuar jam sot neper rruge akoma tranzit dikur ndjenja me bente te forte se jetoja me ty dashurine Kte zjarr te ndezur nuk e shuajn as lotet akoma je ne trupin tim malli dhe ndjenja me mbajne zgjuar se ti do te kthehesh perseri Me fal te lutem zemra ime me fal […]

Me fal – Gena

Dimër – Gena

Dimer le ne zemren time foto,pyetje,kujtime edhe 1 milion gabime qe ti kam fal Vitet une i bera hi vetem qe te ngrohesh ti te pushosh tek une e te ikesh perseri… Nje got alkool s’ma shuan etjen kete te premte naten vone do dehem une ej kamarier edhe nje tjeter do pij per dashurine […]

Dimër – Gena

Pa adresë – Gena

Një valixhe nëpër duar Slë adresë ku të kërkoj Më ke fshirë nga kjo jetë Se meritoj Tjetër kohë ishte atëherë Ndoshta bëja dhe gabime Shija jote më ka mbetur Sa kujtime Ky qytet pa fund më duket Më kanë thënë se këtu jeton Ndoshta ti dhe je martuar Pse s’tregon Kam një ndjenjë që […]

Pa adresë – Gena