Birthday – Ghetto Geasy Lyrics


[REF. 2x:]
Happy birthday zemer tunde me bas
tunde me bas bas tunde me bas
edhe 100 zemer vec jepi gaz
vec jepi gaz gaz vec jepi gaz

Nata esht e jotja vec trego se kush ta prish
Zemer rri mshirt se permas e ke nje bish
nuk ka burr none per vec meje kte ta dish
ta japi dhuraten yep kurdo qe te vish
Vendi o bo per ty me kto ngjyra lara lara
Krejt drogat leri mos e ler asnjo perpara
Nata osht e jotja shpirt te prift e mbara
Vec jepi gaz se me ty nuk behet gara
Je goxha kshu koke mbledh,
vec kallzo ca don met ble
vec kallzo qysh do me u nxeh
vec sot mundesh alcohol
per ty kulm nuk ka boll
rroki krejt alcohol
Luj krejt letrat se ke xhol
po vjen shija po vjen pare
leje mos me bej hajgare
Senet nuk bohen ashiqare

[REF. 2x:]
Happy birthday zemer tunde me bas
tunde me bas bas tunde me bas
edhe 100 zemer vec jepi gaz
vec jepi gaz gaz vec jepi gaz
www.hiteshqip.org

ske nevoj mu ngut krejt bota duhet met prit
Krejt duhet me dit met uru per cdo dit
krjet njerzit pereth jan tut jan tmit
e nalim krejt muziken nese ti do me bertit
vec fol dicka dhe dicka pozitive
mere ate,mere kte
ojo planin po vozit e di
ju kallzoj krejt juve kush jena
le ta din me ken kan pun vec
filloje dancin se ka kush merret me dhun
kur bohet qef nuk ka fore nuk ka pun
mos mundo me u bokatile se rrotullohesh ne gjum
vazhdoj une pika tshukrtra se ju duket barcolet
vec tjua boj me dije se leku ktu osht farcolet
po vjen shija po vjen pare
leje mo mos boj hajgare

leje mos me bej hajgare
Senet nuk bohen ashiqare

[REF. 2x:]
Happy birthday zemer tunde me bas
tunde me bas bas tunde me bas
edhe 100 zemer vec jepi gaz
vec jepi gaz gaz vec jepi gaz