Ciao – 2TON & Don Phenom


Me to dal nji Nat edhe ciao
Telefoni nalt edhe ciao
Neser n’areoplan edhe ciao,
Se kena tjeter plan(po, po, po)

Jam ftyr publike amo
S’rri n’publik
Me mpa qytet
Shpejt ka mu bo trafik
Ti i ki fjalt è mdhaja po
Po pa rrezik.
Je mka shit me Kesh a tip
Humiristik
N’kerr xhamat è zi
Mrapa un ju rri
Ti smunesh me mpa mu
Vec zonin me ma ni
Femnat qe I kam un’
Ti kurr nuk I ki
Me to dalim nate
Dhe jam tu I ki
www.hiteshqip.org

Me to dal nji Nat edhe ciao…
Kom zon shume zviceronka tu bo fronga
Po pi shum cokollata willi wanka
Shokun to na liroj gjykata
Na jena G nuk jena estrada
Kena me leviz se jena tatamanta
Me shqiper 2ton
Me gengsta serenata
Me shume femna ngat neve
Na ze nata
Ti nese do fak ken’alltijat gata
Don phenom po jua palon si me kon faraon
Grupi jem si komision
Cdo qytet po ecim gjon
Neve sna intereson
Heke Shpejt nji Telefoni edhe Ciao

Me to dal nji nat èdhe ciao
Telefoni nalt edhe ciao
Neser n’areoplan edhe ciao
Se kena tjeter plan (po, po, po)