Flight mode – Noizy & Lil Koli Lyrics

Trust me, You make sense
Im fly, im on flight mode
I don’t wanna talk to you

Po folim tash haptas, pa rrena, pa maska dhe pa dorreza
U bone gati 10 vjet n’Estraden Shqiptare dhe prap jena mbretra
Do erdhen, do iken, do vijn dhe do shkojn po ne s’na le sedra
On Top Of The Rest, On Top Of The Rest kerkush sun na prek na
Karikatura do vrromsa veç llapin si grate e kqija
Noizyn e kan n’goj me shum se m’mbajn fansat e mi
Kuptohet kjo gjo esht teper e thjesht, ti m’do mu me zemer
Ti dhe emnin qe ki e ki fal meje shok ti je i nemun
Ka grupe plot sa i perket muzikes po jo t’vertet
Un si dal prej studios jam me shok qe m’rrethojn, un jam i njejt
Me kto m’sheh n’sken, me kto jom n’rrug, me kto jom rrit
Me kto boj qejf, me kto qaj hallet dit per dit
Nji Noizy ka bo nona, t’2tin ju s’keni me pa
Nuk ka si un, nuk ka si un, nuk ka nuk ka
Preferoj t’buzqesh me shum se me majt seriozitetin
Se buzqeshja ime ju ka bo juve me fol me veti

REF:
Flight, Flight mode
Thjesht po du me nejt vec Flight mode
www.hiteshqip.org

Komentete e juja per mu jan tpavlefshem kshuqe mos u lodhni
Rujeni zonin se ju duhet mos e shteroni
Kapaciteti juj esht i vogel sdi a mkuptoni,
Kill i kill this rap shit My free shqipe Doni (Donvidi)
Krejt i kom tcastit,krejt i kom trust it,
Femra e drridh bythen sikur zhurma bass-it
Cunat kan loj,cunat zdin tflasin,
cunat tmarin numrin dhe pastaj tthrrasin,
Hym thell sbojm shum lojna
Cunat pershendesin cunat ka londra
Kshu e ka loja , ti sdite ta mora
Venin e par tash lart e shikojna.
im lovin it,trust me im lovin it,
E boj 1 hit e neser i double it
Larg prej jush, Dac me dit jam larg prej jush
Me mir me dit sesa me

REF:
Flight, Flight mode
Thjesht po du me nejt vec Flight mode

E kom pa 1 onderr tu fluturu
E kur ju kam kallzu sem kan besu
Shqipet krejt e din kur i thom se kam krah
Shqipet krejt e din se jom OTR
Pyt kan dush o i mir vec respekt ka
E kam bo venin nuk po foli per muzikaa
13 vjec nrrug e bona shok
E tash skapen cunat neper bot
Im flight mode
Tjeter klas,Do kujtojn se jan high just a see bass
Do kujtojn se jan nrrug po nuk kan bass