Harrom – NRG Band Lyrics


Sa e veshtir,
por un duhet ta pranoj
Qe ne zemren time
s’do kesh vendin me njesoj
Un per ty,
spaskam me asnje kuptim
E ti per mua,
do mbetesh vetem nje kujtim

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoft
Me jete jam bo pishmon
www.hiteshqip.org

Un e di mire,
aroma ime ty t’mungon
Dikur vet ike,
e tash ti mua pom kerkon
Por gjithqka mbaroI
s’eshte asgje me si me pare
Asnjhere s’dite,
fjalen ti me mu me mbajt

Ref: x2
Po te lutem shum ti me harro
Dhe kur mos me kujto
Qe nga dita ty kur te kam njoft
Me jete jam bo pishmon