Ju njoh mire – Noizy Lyrics

Ju njoh mir
Ju e dini se ju njoh Mir,
Ata filmat e juja kishe pidh none?
e dini se ju njoh mir
Jeni krejt njejt shqipe jeni krejt njejt,
Erdha me ju zgju se jeni kon fjet,
Por dije se nuk o leht,
Se zini ktu dhe ktu ka me kon nxet,
Plot zerro ju shumzoj me plot zerro,
Vec meno ca kam Bo s’sasht kurgjo,
Zdu ndihm as nuk mvyn bashkpunim,
Vec mduhet 1 beat
Dhe at kthej n’super hit,
Ku jan hup krejt rreperat me bole,
Prej rrepit u bon popullore,
Komercial komercial komercial,
Pervec nesh kallxom kush esht real?
Ju njoh mir
Ju e dini se ju njoh Mir,
Ata lajkat e juja kishe pidh none?
Ju e dini se ju njoh mir
www.htieshqip.org
So problem – sekreti I jone
Do te ngelet mes nesh
Se Jeni krejt femna dhe boni si tkeq,
Keni rrena vec rrena plasa tu kesh,
Kur ta boj me sy so problem rri i qet,

Msova si tbohem ma i miri prej krejtve
Harrova me msu se qysh mu nal,
A ndoshta se un kam per ca me fol?
E kta tjert jan shteru when I came around,

Ka Plot talenta nga goja pa vepra,
Plot rrena t’shkrujt naper letraa,
Plot bukurosha i zu lemza,
– dul e verteta.
Kallxom dicka qe ska tboj me party,
Kallxom dicka we ska tboj me femna,
Kallxom dicka nga jeta jote,
Jeta jote esht e mushme me rrena,
Bota juj per muzik esht e vogel,
Ju boni rrep ca shifni n’onderr,
Dhe krejt ata qe ju besojn ju,
Kapaciteti tyne – esht shum i lodhun
Ju njoh Mir
Ju e din se ju njoh Mir,
Me selicin rreper jam taku diqysh
Ddhe ju e dini shum mir