Mbreteresha ime – Noizy Lyrics


Jan kohet e shtria n’jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku Mama
Rap1:
Shpesh thirr n’telefon – cilin shtet po shkon,
Kom pa mrom n’onderr edhe deshta me t’fol,
Mthot qe malli Mka marr mezi press me t’perqafu,
Dhe pse mrom – ishim bashk tu u perqafu,

Sjam thjesht dashni per te
Jam pjes e trupit saj,
Nese un 1 dit lendohem
Ja di dhimbjet asaj,
Ti je engjulli mbrojtjes i jetes ton,
E falenderoj zotin thank you lord,

Por ti e ke nje burr qe, un e kam baba,
Dhe kur ju shoh
Juve bashk i thank god,
Se kjo jet pa ju per ku ish e kot,
Nese sot jam ktu ku jam se ju m’keni dasht,

Chorus:
Jan kohet e shtria n’jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku Mama

Rap:2
Jan kohet e shtira n’jet qe na bejn me msu
Jana ata qe a dojn tmiren sna lejn me harru,
Se kush jemi prej ka vim ca kemi perjetu,
Jeta do ishte shum e frikshme nese zdo isha me ju,
www.hiteshqip.org

E vetmja dashni e sinqert je ti,
Dhe kur jam ne veshtirsi te thirri vec ty,
Nuk kerkoj t’me ndihmosh vec t’me preki dora jote,
Perqafimi jot nuk ndrrohet me asnje gje te ksaj bote,

Je ilaci numer 1 kundrra cfar do lloj semundje,
Kur e shoh ftyren tende mduket gjeja me e bukur,
Ti ke bo shum per mu keyt shum mir e di,
Smund ta shperblej Por mund te jap dashuri,

Mum do jepja gjithcka ta kishe dhe ti nenen,
Ta kishe dashurin e saj siç e kam un tenden,
Ndoshta 1 dit do gjej un princeshen time,
Por nen per mua mbetesh mbretresha ime,

Chorus:
Jan kohet e shtria n’jet qe na bojn me msu na na
Jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na,
Je vec ti qe e din se sa shum te du na na,
Dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku Mama

Rap:3
Me ta fal tan boten e di qe s’esht mjaftushem,
Per dite i lutna zotit ty me t’pa te gzushem,
Mke rrit mu dhe motren 100 sakrifica,
Kurr nuk u derzove dhe pse jeta kish ngushtica,

-Tash jam bo burr me shpatllat e gjona,
Mthoje ti je mbret i mamit?
Mbret u bona,
Fal teje jam ky qe jam deri sot,
Deri diten kur do mbylli syt per ty do derdhi lot,

Je krijesa me e mir jo se je nena ime,
Por cdo nen n’ket bote meriton shum shperblime,
Te lutem m’fal non sa her kam bo gabime,
Nese ti ma bon hallall do gjej qetsi ne zemren time,

Te dua nen malli sa Mka marr,
Tash jam ne koncert dhe n’sken sa jam tu dal,
Neser ke ditelindjen une ndodhem diku larg,
Nuk mujta me tbo dhurat mdolen lot e t’bona kong non