Noizy & Yll Limani – Yalla Lyrics


Noizy:
Se asnjo s’e du ma shum
Wallah, heh uh allah
Jo, asnjo s’e du ma shum
Jalla

Te dy:
Se asnjo s’e du ma shum
Jalla,
E asnjo s’e du ma shum
Wallah
E asnjo s’e du ma shum
Jalla,
E asnjo s’e du ma shum
allah, jalla
Ooh, jalla jalla e
Jallaa, ooh, jalla jalla e

Noizy:
Ajo e din qe nuk munem pa to
Mo s’perfiton nga kjo
Je shum e mir, por m’dukesh e ftoht
A mos t’ka fol kush keq per mu?

Ej, ajo po don, ajo po kcen
Ajo ka njerez me ne s’ka c’pi then
Funny funny, I sway wallah
Ke then nuk e du ma shum se ti, jalla

Duket shum t’ralla
Sikur ne pralla
Si kush tha qe ngjet
Ti je borbardha
Ti je ma e mira
Ose ma e ralla
Ma e bukra, I swear mama

A me don, sa do pak
Per ty kam harru dhe veten
A me degjon, sa do pak
A beson kur te them

Te dy:
Se asnjo s’e du ma shum
Jalla,
E asnjo s’e du ma shum
Wallah
E asnjo s’e du ma shum
Jalla,
E asnjo s’e du ma shum
allah, jalla
Ooh, jalla jalla e
Jallaa, ooh, jalla jalla e

Oh, a e din cfar andrra t’kqija shoh kur ti s’em fol
S’em merr gjumi du me ardh te ti po kjo nuk ndodh
Se ti ki qef me m’torturu ka pak
Ki qef ti me m’pa tu vujt ka pak
Si shum moj ti je lazdru, po qa me bo qe t’du du du
Asnjo s’kam dasht si ty
Asnjo kshtu zemren s’ma ka thy
Asnjo s’kom menu qe bi per asnjo si per ty

A me do, sa do pak
Per ty kam harru dhe veten
A me degjon, sa do pak
A m’beson kur te them

Se asnjo s’e du ma shum
Jalla,
E asnjo s’e du ma shum
Valla
Se asnjo s’e du ma shum
Jalla,
E asnjo s’e du ma shum
Valla

Te dy:
Se asnjo s’e du ma shum
Jalla,
E asnjo s’e du ma shum
Wallah
E asnjo s’e du ma shum
Jalla,
E asnjo s’e du ma shum
allah, jalla
Ooh, jalla jalla e
Jallaa, ooh, jalla jalla e