Nuk ma la – Ledri Vula & Flori Mumajesi

[FLORI:]
Ajo nuK ma la la
Dhe pse ja don
Dhe pse ja don
Nuk kam per tu nal nal nal
Me mu do ta boj nje dit do ta boj (x2)

[LEDRI:]
Lem e di qe dojna t’dyt
Edhe vet e din ka pom shkojn syt
Njerzt msojn prej gabimeve
Lem bona gabimi yt
Lem Lem Lem
Bona gabimi yt
Ky nuk o zoni jem
As fjalt e mia
Ky nuk jom un
Ky o menimi yt
Kur tkapi nuk t’lshoj si pija
Kur je me mu ty thup vetedija
Ti zbuloj sekretet si CIA
Deri sa ta lshon bateria
It’s Like rotullohu rotullohu roullohu shpija
Kombinohu kombinohu kombinonu 3-at
Leeeem ti kallxoj 50 hijet e mija

[FLORI:]
Ajo nuK ma la la
Dhe pse ja don
Dhe pse ja don
Nuk kam per tu nal nal nal
Me mu do ta boj nje dit do ta boj (x2)
Ti me mu ti me mu ej ej 2 vet
Ti me mu ti me mu ate moment
Ti me mu ti me mu oo jena vet sa mdon
Ti sa mdon
www.hiteshqip.org

[LEDRI:]
Mesim mesim na dyt ku mesim mesim
Ton naten pa gjum presim mengjesin
Mesim mesim ta du ty mesin mesin
nese sdon me na pa ti nji dit na shihum tzezen
Mfal ti Miss e kom ni pytje seriozisht
Po du me dit ni femen e mir si ti
Qka po lyp n’menjen tem t’pist
aha me ty o rrisk
si mu pre me brisk
energji kena nmidis,
tpreki npe si ke kon kimist

[FLORI:]
Ajo nuK ma la la
Dhe pse ja don
Dhe pse ja don
Nuk kam per tu nal nal nal
Me mu do ta boj nje dit do ta boj (x2)
Ti me mu ti me mu ej ej 2 vet
Ti me mu ti me mu ate moment
Ti me mu ti me mu oo jena vet sa mdon
Ti sa mdon