Po thu – Noizy & S4MM Lyrics


S4mm:
Po thu qe ki gun po thu qe ki thik
tu thon qe ki femna tu thon qe ki kllik
blood u fake e kom dit
more qa po thu fam a je tu dit

Noizy :
dikur ju shifsha ntv ju kisha zili
plot kerre plot p*dha thojsha kto jon real G-s
erdhi dita qe u pam live
kerret sken tuat edhe p*dhat si ki nice
noo shtri komet sa jorgani
mos piskat shoki se po ngjiret zoni
me thon drejten ma thyve zemren besoni
se kom dasht do rrepera prej kartoni
tash erdhi doni straight prej londoni
selfies nbark krejt ghetto a mkuptoni
yeah im kinda rub me thon tdrejten i dont give a f**k
vendi ku u rrita ske parajs but aint u f**king love
dita ndit keq e mkeq cunat rrin viq geting shot
tash po eci me muzik
kom sukses i thank god
tlutna zot runa nga kto mizeriet
kto gjakpirsa interesi viq te leki

S4mm:
Po thu qe ki gun po thu qe ki thik
tu thon qe ki femna tu thon qe ki kllik
blood u fake e kom dit
more qa po thu fam a je tu dit
www.hiteshqip.org

Noizy :
per femna jom si lava nkom balenciaga
kqyri veq para nuk mha k*ri qa ka mrapa
ntekst jom serioz jom karagjoz jeta shum e
shkurtet per me qene nervoz
happy days happy life thats right
150 mije nmuj thats life
shkoj ku tem qohet edhe q* kon e du
nuk mund tjesh rude me mu sun flet ti me mu
nese don me fol biznes yep thirre menaxherin
sepse une jom shum i zan yep pasha nerin
jom me cunat autostrad gati per me shku te freni
fansat ne koncert edhe gati po me presin
hy ne hotel zemra pret ne recepsion
o super bomb edhe noizyn po kerkon
jom pak si von po ni masazh bon
dhe mas masazhit nuk i dihet ku vijon

S4mm:
Po thu qe ki gun po thu qe ki thik
tu thon qe ki femna tu thon qe ki kllik
blood u fake e kom dit
more qa po thu fam a je tu dit