Rio – Ledri Vula Lyrics


Ajo ylli i qytetit
Kejt i bon per veti
Shume e nxeht sun e preki
She’s a queen une jom mbreti
Edhe nese veren e ndjeki
She’s gonna be my baby
mka hi ne zemer e ne mene
Mo sun e nxjerri

Po mbon ti
Po mbon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ehh

Kur stkom ngat
Sjom rahat
Hajde afer
Qoh ma nalt
Shume privat
Vec nje nate
Na dy bashk e bojna prap
Vi me t’marre
Shume shpejt
pi n’radar
Hupi krejt
Sdin as ku
Mu me m’gjet
Une jom nis
Te ti drejt
www.hiteshqip.org

Po mbon ti
Po mbon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ehh

Hi babe une jom 10-shi i brazilit
Sjom ka du me lujt me ty se krejt ty po ta silli
Krejt na kishin pas zili se na dokum mas miri
Na pershtatum qysh njejtin koh edhe stili
Qellimi, me tbo per veti endellebini
Deri ta vjedhi zemren ti nuk e din qa o krimi
Masanej pa mu nuk ka me t’ec sekondi ora data viti vera dimeri
Dojn me na pa keq yeah they’ve been dreaming
Krejt po kallin mas neve ti kqyre ka del timi
Pershendeti dhe haterat se live jena streaming
Dhe ti futja rolin kryesore se na dy jena filmi

Po mbon ti
Po mbon ti
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio
de Janeiro
Rio Rio ahh
Rio Rio ehh