Ska dashni – Seldi & Keisi Lyrics


SELDI:
Ca ke qe menohesh
Pse bohesh xheloz
A tkam thon njemij her qe per ty menoj
Pse po don dashnin ti me e cu dom
Me e cu dom
Dije asnjiher un ty ste kom tradhtu
Nese vec per ket ti je tu menu
Po ta them sot dhe pse sje me mu
A jam tu tmungu ahhh
Sjena as tparet as tfunit
Boll mo me lojna, lej llafet e katunit
Mthuj ku je tvij, tja nisim nga e para
Jeta esht shum e shkurter
Sja vlen me bo gara

Ska dashni (x4)
www.hiteshqip.org

KEISI:
Nuk e kam dit
Se ka me ardh kjo dit
Qe ne te dy mo nuk jena bashk (x2)

I got love inside, I got love (x2)

SELDI:
Ska dashni (x4)

KEISI:
Nuk e kam dit
Se ka me ardh kjo dit
Qe ne te dy mo nuk jena bashk (x2)

I got love inside, I got love (x4)