Tony Montana – Getinjo & Mozzik Lyrics

It’s Ziki Ziki, ti mos u ngjit
Thirrëm n’label nëse t’vyn hit
Nuk po iki, s’po iki, po t’dho stil
Hip Hopi i jemi lypni azil
Jom hy me kap cifër deri t’ble tigër
I got my gun hommie 500 kalibër
E shti bjondinën tem t’q* nonën shpulla
Ja lodhi zemrën si me pi 10 Red Bulla
Kshtu që njeri kur t’ëm paç mos ëm njeç
Jom ftyra ma e re n’koncert
Jeni tu idh keni nevojë për pampers
Me hi n’rrethin tem keni nevojë për Bexh
Started from the bottom, sorry hajde bojrum
Nëse don VIP t’mir thirrëm
Me femnën që n’fitness krejt i kill’em
Kush o n’telefon Allo, kush po m’shqetson
Dhi*i i zi Rihanna n’dhom Ram pam pam pam

REF: [x2]
Hey mama
Krejt po m’thirin Tony Montana
Kom VIP-a dhe Marihuana
Na she tu jetu si Sulltana , si Sulltana
www.hiteshqip.org

Hey, hey njeri
Pse po ma kqyr femnën
E di që po ta dridh zemrën
A nashta nuk pi din senet
Me ty keshet mas meje çmendet
It’s Getinjo, Getinjo,, Getinjo, Gringo
Thirrëm n’label nëse do hit bro
Shihmi shihmi yeah se jom i fashimi i nonës
Shihmi shihmi nonës se i pëlqej edhe tonës
Shihmi shihmi nonës se ju kena gjujt parës
Une me ekipën përnime ja kem q* nonën
Ja nali rrymën njerit si me kon KEDS
Jom Panther i zi ju little cats
Keni mbet iPhone 3-sha une jom bo 8-sh
Jeni shum lame une jom fu*king fresh
You get it

REF: [x2]
Hey mama
Krejt po m’thirin Tony Montana
Kom VIP-a dhe Marihuana
Na she tu jetu si Sulltana , si Sulltana

Hajde loqk kceje shotën lej foret
Hajde loqk ksajde për neve po folet
Hajde loqk se nomi po bohet
Kush rrin me neve mo s’po largohet