Do ta luj – Ronela Hajati Lyrics


Ej EJ Ej
Ai sot ma tha, ik o goce ik
mbeta si gjynah, nuk e kisha prit ti
Ama Ama Ama se per ty i fala tana
Pajav Shake it, tundja ketij mileti

Ref:
do ta luj, do ta luj, do ta luj
Edhe nese per ty vuj, le ta vuj, le ta vuj
un gjith jeten do ta luj, do ta luj, do ta luj
edhe nese per ty vuj, le ta vuj le ta vuj (2x)

Hajt ti meno, ti meno per mu
Gocat nuk kane faj se i bone dru
Po un jom e mir pse sme don ti mu
Bjonde dhe me sy blu

Toro toro toro torollak
Ti qenke fare toro toro torollak
Ca mbo ti mu toro toro torollak
Ti qenke fare toro toro torollak
Po un e du

Ai sot ma tha, ik o goce ik ti
Mbeta si gjynah, nuk e kisha prit ti
Ama Ama Ama se per ty i fala tana
Pajav, Shake it, Tundja ketij mileti

Ref:
do ta luj, do ta luj, do ta luj
Edhe nese per ty vuj, le ta vuj, le ta vuj
un gjith jeten do ta luj, do ta luj, do ta luj
edhe nese per ty vuj, le ta vuj le ta vuj (2x)
www.hiteshqip.org

Ej, O cuni, o zemra
Porque no me qieres, Porque
Se kur jam me ty une jam si n’Amerik
Rri me mu dhe sonte, rri me mu mos ik
Hjade cuni vogel mos e le per kaq
Hajd te zemra jote, vetem un ta knaq

Ajjj nochi, nochi
Ajjj nochi, nochi po ti me mu
Ajjj, nochi, nochi
E di nuk e di ca, ca tha nuk ma dha
se vetem se la, e la, e la
Po mu sma dha, sma dha, sma dha
Pse ty ta la, e la e la
Per mu fjalen e dha e dha

Ai sot ma tha, ik o goce ik ti
Mbeta si gjynah, nuk e kisha prit ti
Ama Ama Ama se per ty i fala tana
Pajav, Shake it, Tundja ketij mileti

Ref:
Do ta luj, do ta luj, do ta luj
Edhe nese per ty vuj, le ta vuj, le ta vuj
un gjith jeten do ta luj, do ta luj, do ta luj
edhe nese per ty vuj, le ta vuj le ta vuj (2x)

Ej esa parti Zhienci
Donde estas ti Zhienchi, Zhienchi
Po sa po tutesh, te qiero
e un so, so mais bonita, que Anita
Hahahahaha