Edhe sa – Kida

Shishet Dom Perignon edhe Marijuana Qafa dukat, gishtat diamanta Lamborgini Urus u kall autostrada Ku na nxen dita neve sna nxen nata (2x) Un po t’thom yallah Kur m’sheh thuj marshallah O po bre vallah Cash-i 1 million dollar Na sheh tu chill-it ne vila Zeshkane bjondina Cokollat vanilla Secila ktu eshte ma e mira […]

Edhe sa – Kida

Braziliane – Capital T

Braziliane Si Braziliane Latine, a mos je pej Prishtine Braziliane Si Braziliane Zeshkane, a mos je pej Tirane Braziliane Kejt si Braziliane Latine, si çokollat e nxime Si Braziliane Kejt si Braziliane Si Latine, ti po m’pëlqen mbas shpine Ajo o loca Kur po shkoj po dridhet toka Kejt e din që jena bossa Veç […]

Braziliane – Capital T

Party turn up – Noizy

Verse l: I’m like look, ok, shif ca mendoj, Sonte kom pi dhe nuk kam ca shpjegoj, Femnat on me femnat dun loj, Non stop e mbajn Noizy’n ngoj, Noizy here Noizy there Noizy ktu atje everywhere, Gocat here gocat there goca ktu atje everywhere, Gwan tell em – ngjak sikur venem, Kontroll mbi te […]

Party turn up – Noizy

C’est la vie – Capital T

Jumpa, make it jump Kur kam me t’pa prapë s’e di Veç tu ëndrru për ty po rri Zemra mu o tu ma ni Që shpejt kam me t’pa çdo ditë natë, ditë natë Kisha dasht me t’pas ty ngat, ty ngat Edhe nëse s’kom pak fat, hiç fat Une kam me t’njek ty prapë, ty prapë Deri sa te gjej momentin Ti […]

C’est la vie – Capital T