Karma – Melinda Lyrics


[REF.:]
Mos m’hajde mbrapa, oueoh
Tu ka hek ty maska, oueoh
Premtime t’thata, oueoh-oh
Jo bre nuk ta fala, oueoh

Mos um thuj falma
Fuck how you feel
Lutu si karma
Ty ka me tu kthy
Menen tek plaga
som pe lo anash
Zemra si ftyra e Tony Montanas
s’ka mo manjana
Mos um thuj baby
S’je ti my daddy
Ja bone vetit
Lypsha me t’pas afer vetit
Ku ke ti?
Mshele gojen se po ta qepi

[REF.:]
Hajde mbrapa, oueoh
Tu ka hek ty maska, oueoh
Premtime t’thata, oueoh-oh
Jo bre nuk ta fala, oueoh
www.hiteshqip.org

Zemren ma gjujte pluma
… ke lujt
Tash une e di pse t’hupa
Zotit ju luta me m’rujt
S’e merton me m’pas mu
E merton me vujt
Tash une e di pse t’hupa
Zotit ju luta me m’rujt

Fallc dole ti fallc
Heku pi kujna pi han
Dashni me fal dhe mos foolirat

[REF.:]
Hajde mbrapa, oueoh
Tu ka hek ty maska, oueoh
Premtime t’thata, oueoh-oh
Jo bre nuk ta fala, oueoh

[REF. 2x:]
Hajde mbrapa, oueoh
Tu ka hek ty maska, oueoh
Premtime t’thata, oueoh-oh
Jo bre nuk ta fala, oueoh

Oueoh, oueoh, oueoh-oh, oueoh-oh
Oueoh, oueoh, oueoh-oh, oueoh-oh