Malena – Majk & Ghetto Geasy Lyrics


pres si cdo mengjes te un po vjen (weh)
ik mengjesi edhe tjetri vjen (weh)
pranvera, vera, vjeshta, dimri vjen (weh)
ti te une mo nuk jeee
Fjalt e tona ku meten
si ni tablet n’uj u treten
kurgjo mes neve mo s’meti

Iiiii, o ca m’ke bo nuk e diii
pri si ke ik un kom piii
ike dhe le n’vetmiii

Ref:x2
S’jena bashk,
t’lidhun me shpirt amo jena larg
ah Malena, Malena, ah Malena

(Se ti ma nuk je,je,je x2
Se ti mo nuk je
O se ti mo nuk je) x2

GEASY
Mallena
o jet,o yll,o shpirt,mir’setgjeta
o moj Mallena
na ke shti n’luft me 100 veta
tu arde mas teje un veten e treta
vec me fjet me ty
un as vet kurre nuk fjeta
www.hiteshqip.org

Takat
kur ti mbi taka
tu bo takat taka llaka
afrom pak o
po du un hala
boom boom taka mu ka bo
ritem ne tru
zemer a mdo veq mu a ki qejf mu lazdru
nuk po du me m’cu fjal
po pres me m’than n’sy
perball ke ni burr t’rall
qe do mu pa me ty
a menon njejt edhe ti?
Jam kurioz me dit
a noshta jam shum large
e nuk muna me t’arrit?

Mu ka bo jeta Mallena
Ma,Ma,Mallena
po du me rrejdh un
te ty sikur gjaku neper vena
krejt qa kam merre
krejt qa kam ti merre
zemren tane nxerre
masnaj merre time edhe there

MAJK
Ref:x2
S’jena bashk,
t’lidhun me shpirt ama jena larg
ah Malena,Malena,ah Malena

(Se ti ma nuk je,je,je x2
Se ti mo nuk je
O se ti mo nuk je)x2