Mos ma luni gocen – Stresi

UU.. sdi pse tgjith tensionohen , mkan inat impresionohen
Skan asgjo me ca krenohen , ashtu si un tkam ty
UU.. a a atak tzemres , da da dashni tjetes
Krahasojn me mu veten shum njerez ,dhe pse sia kan iden
Se kan provu kur prekin piken ma tdobet
Se kan provu kur ti atje nuk je dot
Se kan provu kur durt i ke lidh , dhe duhet situaten ti me e zgjidh

Asgjo per ty sme nalon , Asgjo per ty mu smNalon
Asgjo per ty sme nalon , Asgjo per ty mu smNalon

Ref:2x
Halooo , mos ma luni gocen
Per muuu , ajo e ka gjithe boten
Kujdes , mos e merr me stres
I hap vetes stressss.
www.hiteshqip.org

Buuu… sdi pse tgjith modestohen
sa her po mshohin imponohen
ata vetem rrin edhe menohen
ama un jam gjithmon me ty

UU.. a a atak tzemres , da da dashni tjetes
Krahasojn me mu veten shum njerez ,dhe pse sia kan iden
Se kan provu kur prekin piken ma tdobet
Se kan provu kur ti atje nuk je dot
Se kan provu kur durt i ke lidh , dhe duhet situaten ti me e zgjidh

Asgjo per ty sme nalon , Asgjo per ty mu smNalon
Asgjo per ty sme nalon , Asgjo per ty mu smNalon

Ref:4x
Halooo , mos ma luni gocen
Per muuu , ajo e ka gjithe boten
Kujdes , mos e merr me stres
I hap vetes stressss.