My Bitch – Buta Lyrics


Njerz dojn me tshty, kur t’shohin qe je n’cep
E maj mend sikur dje per qira skom pas lek
Se kom pas as nji cent, i pata hargju krejt
Femna m’kshyrke shremt, m’tha t’dojshin mem lan ment
Pa ushqim per qen, kishke buk por jo gjem
As shampon, mi la ent, skena pas sen
Vec nji vend kur njeri flen dhe kurgjo tjeter sen
E shtisha dorren n’xhep e preksha komen tem
po U kon real bi**h, edhe gjith ma majke krahun
Mka desht kur jam i varfun, ka mem desht kur jam i pasun
Shpesh jena perla edhe jena sha, por un per to ajo per mu
Na jeten e kem dhan
Kena kesh kena kajt
Jena desh, jena shajt
Jena rreh, jena nal
Jena puth, jena caf
Jena desh bashk edhe jena vesh bashk
Ju kena lut zotit per me dek bashk

[Hook]
Aah, krejt pom dojn mem pa tu rra, pervec teje zemer ti m’don hala
Nuk e di pse un me ty jom nda, po hala n’zemer zemer na jem bashk hala
Se ti je ma bi**h, ti je ma bi**h
Edhe pse sjem bashk hic, hala ti je ma bi**h, ti je ma bi**h
www.hiteshqip.org

[Verse 2]
Per me bo dicysh ni care, un ateres shitsha bari
Um ke pas mu tu dhon kese vec me bo dicysh do pare
Mi pagu faturat e biftek me honger n’drek
Cato un isha kec me cato lek tesha tu ble
Kena mujt ni muj na me shty me cato lek
Po ca me bo beb u duf me pas une swag
Tymi hike mrena, timi dilke jasht
Koha heci shpejt, kshyre tash nuk jena bashk
As sedi ku je tash, as sedi sakt ku je bash
A je vec vet, a je me najkon bashk
Kudo qe je kam met t’gjet met t’thon m’fal
Nese e nin cet kenge, coma dyqish nji mesazh
Vec me dit qe je e lumtur, mu m’bohet zemra mal
Dje kom ni dicka per ty, per pak zemra mu nal
Kudo qe je, po du me t thon dicka faleminderit edhe m’fal

[Hook]
Aah, krejt pom dojn mem pa tu rra, pervec teje zemer ti m’don hala
Nuk e di pse un me ty jom nda, ama hala n’zemer zemer na jem bashk hala
Se ti je ma bi**h, ti je ma bi**h
Edhe pse sjem bashk hic, hala ti je ma bi**h, ti je ma bi**h