Per inati – Stine & GBMC


STINE
A ka ven per fjale,zemer trego
Jo s’ka ven per fjale,zemer besome
Me mire e lejme kaq,edhe ec shko
Ruget na u ndane,kshu s’ke cben
Jo s’me plas shuume,dhe nese tjeter gjen
Po ta them tash Fu.k you and your boyfriend
Une e di mire zemer kush jam
Ti s’po e di, kush je,ca don
A quhet,dashni
Kur per dashni skemi fol kurre hic gjo
A duhet
Me ta kujtu emrin e filmit
www.hiteshqip.org

Ref
Ajo don Ducatti
Jeton per inati
Mban lente ngjyre mati,edhe tshef skic
Pushimet i do nMiami,edhe nSanTorini
United States edhe nIbiza bi**h
Bitchy jeton fammy
Ka marre cmime Gramy
Po prap me tveten ajo ngelet nje hic
Ku qendron problemi
Problemi o ke seni
Se kurv e vogel jo s’di me u shit

Ky tekst u dërgua nga Ina