Prologue – Ronela Hajati


Une kam harru
kam harru
kam harru fajet
se po i du
se po i du
se po i dua ndarjet
kam harru
kam harru
kam harru fajet
se po i du
se po i du
se po i tdu
bye bye
ftyren e ke te mire
hi hi
menjen e ke t’prisht
hajt hajt
syt i kam t’trisht
hajt hajt
hi hi
bye bye
dulce sueno
dulce vida
me acompanan
mis amigas
gucci prada balenciaga
na jena ma mire
cuando se paga
kesh n’rrug
me nji shoqe
tu vozit
tu kajt per na asnji
t’mire se patem prit
tu kallxu sa shume
jeten ma ke pshtill
shtini lene t’vdekt
se as i jemi s’o
ma mir ajaj
es tu culpa
ya no somos
mas juntos
te olvide mi amor
adios!
ma kan ndalu dhe alkoolin
and i can’t never smoke again
my love
po nese vec po ta nij zonin
ronela krejt i len vec ty me t’pa
m’kujtohet mir nata e fundit
me eren tone fjeta
e jam cu prej gjumit
e nese vdes
90 vjet njejt prap
emri yt i fundit
ka me mdal
hi hi
nese nuk e din
bye bye
menjen e ke t’flliqt
hajt hajt
syt i kam te trisht
hajt hajt
hi hi
bye bye
dulce sueno
dulce vida
me acompanan
mis amigas
gucci prada balenciaga
na jena ma mire
cuando se paga
kesh n’rrug
me nji shoqe
tu vozit
tu kajt per na asnji
t’mire se patem prit
tu kallxu sa shume
jeten ma ke pshtill
shtini lene t’vdekt
se as i jemi s’o
ma mir ajaj
kesh n’rrug
me nji shoqe
tu vozit
tu kajt per na asnji
t’mire se patem prit
tu kallxu sa shume
jeten ma ke pshtill
shtini lene t’vdekt
se as i jemi s’o
ma mir ajaj
ftyren e ke t’mire
hi hi
menjen e ke t’prisht
hajt hajt
syt i kam t’trisht
hajt hajt
hi hi
bye bye