Tarantino – Majk


Benza tbardh
xhama tzi
tu bo lek ma shum
se killat en kufi
stili taliano
nese dajt vijn gjujna barin
ne pica origano
kokain ne tavolin
scar face alpacino
mos me beni filma se per filma jam une tarantino

Gjete syzat 3d edhe kqyrem une kino
edhe pse sjan me mu e kan nje fjal per tacino
veshun zi si me kan funerali yt
beef me neve edhe mami yt
ju e nisni na e nalim
lutnju zotit per mshir se njerzit e mi nuk ta falin
prej fillimit en nket loj kam thoni qe jam all in
motherf**ker kata pi kallim edhe pse je me djallin
kta rreperat sikur shtrigat po ma cojn mallin
dojn me ma kqyr tmadhin
f**k what you talking , i’m ballin sun em nalin
tap paret tap mallin ,
pi t hanes dej t hanen paguna,pare full e kom pijaten
o ka vjen njani qe repin ta qin
kuaj fuqi permi 800
beef me mu je gabim
keshi me ty charlie chaplin
ky tipi koka shum in
shum i dhezt si kokain
nese se ke dit deri tash tash
motherf**ker mere vesh e din MAJK
www.hiteshqip.org

[2x]
benzit AMG ja ni zhurmen vum vum
me veti kom ni TT bum,bum
kejt clicka esht me veti o rrezik nga zona
skisha lyp ktu se loja esht e jona
loja esht e jona bum [6x]
edhe nese dojn dica
hyjnu ne kallash dhe fly