Vetem ty – Luana Vjollca


Baby a e din ti
sa kujtime mi ki thy ti
Sa gabime ti kom shly ty
Prap mke bo me qajtt

Baby kur po pin ti
Pse pom thirrr mu kthy ti
a mendove qe m lendon ti
e une prap ta falllll

aaaa
Falje ska
aaaa
Shpirtin ma ki vra
aaaa
Nuk kthena mo me ty
me tyyyy

sa sa nuk e din ti
sa mke vra
se une vetem ty tkam
dasht vetem ty
tkam dasht
www.hiteshqip.org

sa sa nuk e din ti
sa mke vra
se une vetem ty tkam
dasht vetem ty
tkam dasht

Baby a e din ti
sa kujtime mi ki thy ti
Sa gabime ti kom shly ty
Prap mke bo me qajtt

Veq une dhe ti
edhe ti ishe aty
sot po don mu kthy
ti pram po don mem
paaaa

aaaa
Falje ska
aaaa
Shpirtin ma ki vra
aaaa
Nuk kthena mo me ty
me tyyyy

sa sa nuk e din ti
sa mke vra
se une vetem ty tkam
dasht vetem ty
tkam dasht