Adrenaline – Noizy & MatoLale


[Matolale:]
God thanks everything always best
Bitchat e tu mu po mshkrujt sms
Si kthej mesazhe se mu ka bo ves
Faleminderit zot everything always best
Ata sbesun tani qajn me denes
Dun me ka kalu po un ja marr nkthes
Vi ta boj demin un hic pa penges
Je boj kujdes dhe me ne boj kujdes
Nike… atletet jan nike
Matolale legjend matolali
Ma i miri shot si Gati
Babababa bojna parti
Melisa, Klerisa…huh
Me brek e me xhinsa
Cunat jan njisha
Festojm si n’Ibiza

Per me dal jashte nuk em duhet viza
So happy Bella Vita
Tu leviz kokaina
Vi si smarti mo lila
Per me dal jasht nuk em duhet viza
So happy Bella Vita
Tu leviz kokaina
This is my team o lila
Jaaaaaa
My team my team
Adrenalin
My team my team
Adrenalin

[Noizy:]
OTR ktu mo plako
Cunat be smokin gelato
Paren e pi pa kapakto
Dhe femna bjode e omel si mango
Pako mas pako mas pako
Kta po mthirrin komando
Cunat jan gati si rambo
Dhe kush don luft hajde lufte en frando

Kan dush sillna kan dush kan do
Qysh i bon paret un i thash kendoj
Sa ti bon nvit per 1 dit i shpenzoj
Tu ble kerre mu ka bo si loj
Kan dush sillna kan dush kan do
Qysh i bon paret un i thash kendoj
Sa ti bon nvit per 1 dit i shpenzoj
Tu ble kerre mu ka bo si loj

Kta po mthojn psikopat
Per ket rrep jam gjigand un
Krejt po thojn un jom i pari
I pari po venin tem sun e nxen jo
Emrin tem kush e do
Kpuct e mia ma shum
Nese zdo isha un nket rrep
Kush tjeter ka pas me e bo

Jaaaaaa
My team my team
Adrenalin
My team my team
Adrenalin