Çfare ti bej – Altin Sulku & Noizy Lyrics

REFRENI (2x)
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej Tet Vellai?
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej? Zemren Ma Plasi.

Te shkruaj ne Whatsup, te marr ne telefon
Ti Bejbii Je Gjithmon e Nxonn Hejj
Rruges Per Ne Shpi Me Shoqet Kur Kalonn
Vllain Ke Nga Pas Gjithmon Hejj
Sa Her e Shikoj Rrugen e Ndryshoj
Skam C’ti Bej ZEMRES Qe Rreh Hej
Ti e Din Shum Mirr Se Un e Kam Problem
Se Gjithmon Ai Nga Pas Te Vjenn
A Do Ti Thuash Atij Per Mua Hej Hej Hej
A Do Ti Thuash Se Un Te Duaa
E Dua Por Ai Nuk Don…

REFRENI (2x)
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej Tet Vellai?
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej? Zemren Ma Plasi.
www.hiteshqip.org
NOIZY:
Ej Tini Tini Mduket Se Ke Ran Ndashni
Zeshkanja Syt Me Lara Mduket Se Tka Bo Magji Ahh
Hejj Esht Provokuese Kur Shikon
Por Ti Qendro i Fort Sepse Burri Kshu Nuk Bon
Ti Je Voci Prej Dibre Boni Pak Hilee
Kur Ta Shofeshh Prap Boj Sikur S’ta Ka Nijee
Mos i Shko Nga Mbrapa Dili Vec Nga Para
Pershendetja Shoqet Sa T’bukura Moj Vashaa
Loja Rrotullohet Inati Kujt i Shtohett
O Sa Mir O Sa Mir Dikujt Do Ti Bohett
Ja Pra Dhe Suksesi Dgjoje RIGELSIN
Ajo e Ka Drynin Ndersa Na e Kena Celsin KOPIL
Kur Ta Shohesh Prap Tash Jepi 1 TRENDAFIL
Mere 1 Te Kuq Simbolizon DASHURIN
Dhe Nese VLLAI i Saj Te Zen ne Perqafim Me Te Thon Te Drejten
Zgjidhe Vet Se Aty S’te jap Ndihmm (ADIOSSSSS)

REFRENI (2x)
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej Tet Vellai?
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej? Zemren Ma Plasi.

Halli Me Ka Zen Cigaren Kam Fillu
Se Ai Spo Mundet Dot Me Mbesuu
Sillem Neper Rrug, Eci Lart e Posht
Se Un Pa Te Ndihem Boshh
Sa Her e Shikoj Rrugen e Ndryshoj
S’kam C’ti Bej Zemres Qe Rreh (Hejjj)
Ti e Din Shum Mir Se Un e Kam Problem
Se Gjithmon Ai Nga Pas Te Vjennn
A do Ti Thuash Atij Per Mua
A Do Ti Thuash Se Une Te Duaa
E Dua Por Ai Nuk Donn…

REFRENI (2x)
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej Tet Vellai?
Cfar Ti Bej? Cfar Ti Bej?
Cfar Ti Bej? Zemren Ma Plasi.