Bardhi, Matolale & Luana Vjollca – Shtinja flaken Lyrics


Bardhi:
I kom met nfyt se jom haram ty ndubai tkam dirham ty tkam wide deri namsterdam se thirri beb se o madam thoba madhe aeroplan Lamborghini uragan she what a wope wope wope
Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare thirri krejt shoqet e bojna harem shtinja flaken na se kena problem thirri krejt shoqet e bojna harem.
Matolale:
Si cokollat po jo nuk esht latina trupin si model po nuk e sheh nvitrina e sheh me to po ajo s’esht e tina ku e kap prej beli rritet adrenalina ajo marilyn monroe
Bytht e mdhaja beli i holle barbi doll per me kuptu ca po fol nuk duhet shkolle vetem shife holl e holl tmet si njolle
Sa here vi bohet termet dridhet toka toka
Hala tu i thy do gota gota le tdigjet krejt bota bota per ty i gjuj bang gjuhet bang too shoota
Bardhi
Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare thirri krejt shoqet e bojna harem shtinja flaken na se kena problem thirri krejt shoqet e bojna harem
Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare
Luana:
Shum po endrron po spo ta don don don whan mili milion krejt i kam kam kam apo rrezikon mi corazon shija omel bon bon mundet ty me tbo dom
Bardhi:
Kqyrja trupin krejt em lujti kukull krejt ca lypa tek ti i kom gjet ngoogle busull je per mu n’ty hupull xhungel ty t’ha si strudel
Luana:
Bye bye me mu so kollaj zemra digjet nuk kam faj po thu je bandi dhe sabi para meje qan bye bye
Bardhi:
Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare thirri krejt shoqet e bojna harem shtinja flaken na se kena problem thirri krejt shoqet e bojna harem (×2here)

Zemer ti shtinja flaken na gjujna me pare