DJ PM, DJ Dagz, Lumi B & Ermal Fejzullahu – Ma e mira Lyrics


[Romeo:]
mm hajdee rrim edhe pak
sjena bashk amo rrim edhe pak
mm apo nihesh me fat
ora 6 edhe prap ni shtrat
albanita me ty ngjita trupin e ki flak
je monaliza mka kap kriza
mke ba shum manjak.

vec un me ta prek fytyren
me ta kac buzen
me ta ni zonin
vec un me ta gris bluzen
me te ni eren e trupit
amo ti do foto foto foto foto
story ne instagram e efekte
Paris, Lagos, Cairo, Tokyo, Rio
sje normal (she)

[Ermali:]
oj moj e mira e xhanit
syt du me ti pa edhe zemren me ta fal
se per ty malli mka marr
oj moj e mira e xhanit
syt du me ti pa edhe zemren me ta fal
se per ty malli mka marr.

[Romeo:]
mu ma le
mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le

tu vona mos ik veq me tparin
afrohu dhe pak me ta puth qafen
ndoshta edhe pak me kalu naten
opp nga zoni keq e patem
ooohh harrum dhe daten
ngelem brenda kalum javen
mmmm tu bona dado
a do cucu bebe

[Ermali:]
ama syrin ama buzen ama zemren ama
hajde ti kty
e si a bon pa mu
ama syrin ama buzen ama zemren ama
hajde ti kty
e si a bon pa mu

oj moj e mira e xhanit
syt du me ti pa edhe zemren me ta fal
se per ty malli mka marr
oj moj e mira e xhanit
syt du me ti pa edhe zemren me ta fal
se per ty malli mka marr

[Romeo:]
foto foto foto foto
story ne instagram e efekte
Paris, Lagos, Cairo, Tokyo, Rio
sje normal (she)
foto foto foto foto
story ne instagram e efekte
Paris, Lagos, Cairo, Tokyo, Rio
sje normal (she)

mu ma le
mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le