Me shum se dollar – Noizy & Ciljeta Lyrics

Hey mama lova
Ata qka du un tek ty  I  gjeta
Ti vlen ma shum se dollar
Nje got pi me ty te me deh
Hey papa lova
Ata qka du un tek ty  I  gjeta
Ti vlen ma shum se dollar
Nje got pi me ty te me deh

Noizy:
Jom  I  pim jom pa tap
Dy dopje nje herasi
Knej ka ne parja zall
Nuk marrim me veresi
Zemer zemer qa kerkon
Zemer zinjo ti plotson
Zemer ata vetem folin
Ndersa zinjo krejt  I  ban
Bad boy
Po ti e don nji bad boy tki lloji
Nuk ka shum si ky lloji
Adrenalin du rrezikun dhe shpejtsin
Kur jom pi e djeki venin si benzin
Qoni qoni durt nalt
Sikur ka ardh policia
Sonte kena ardh per parti
Nuk ma nin qa thot komshia
Jena ktu seri sa t’zbardhet
Ktu na kini krejt hava
Nese pysein se qa u bo
Thuj ke o.T.R

REF:
Hey mama lova
Ata qka du un tek ty  I  gjej
Ti vlen ma shum se dollar
Nje got pi me ty te me deh
Hey papa lova
Ata qka du un tek ty  I  gjej
Ti vlen ma shum se dollar
Nje got pi me ty te me deh
www.hiteshqip.org

Ciljeta:
I sad  I  love you papi
Like  I  love dollars
I sad  I  want ypu papi
Like  I  want dollars
Nese don ti e nese don ti
E nese don ti
Hade merre qa pret(2x)

Noizy:
Pare nnga zemra
Kur tshoh tue dridh
A mbeson se menja tu mu sill
Nuk e di asht alkooli
Apo je ti
Thirre kamarjerin dhe nje poroasi
Like sille sille sille
Qa ke nbanak
Sepse qunat jan bo bashk
Dhe gocat nuk jan shum larg
Drishe dridhe dridhe dridhe
Dridhe per mu
Un e di qe  I  don pare
E me pare kom met mlu
Like aaaaaa
Po qa me bo
Ai veq ma ka inatin
Se femnat din amej ba
Like aaaaaa
Kush jana ata
Filin me pesha trana po dihet kush jan ato

REF:
Hey mama lova
Ata qka du un tek ty  I  gjej
Ti vlen ma shum se dollar
Nje got pi me ty te me deh
Hey papa lova
Ata qka du un tek ty  I  gjej
Ti vlen ma shum se dollar
Nje got pi me ty te me deh