Superhot – Noizy


jam i ftum dhe njeher si terrori nates…Noizy
Mfal,a bon me thon qe je Super Hot?
Dhe nese ska mundesi?une tfoli prap
T”lutna ec pak ma kadale se spo muj me vrap
Dhe nese sdon mu nal une t”ndal me zor
Hajde tash po lozim
paske mendjen e madhe
sikur me kon Noizy(ahaa)
Mu pom bjen tencioni
Tut ndjek ty permas
Sikur po m”ik avjoni
Mthot hej shok paske sense humori
I them po ciko ke t’drejt(X2)
si ta deshironi(x2)
REF
A bon me thon qe je super hot?
je shum ma ndyshe
Nga cka kom pa
Ti vizllon sikur shining star
Like the diamonds(x2)
in the scy
EJ
A bon me thon se po dukesh SEXY
Menyra se su ec
Se si lun dukesh SEXY
Edhe kur fol
Padyshim dukesh SEXY
SE t’ngjova ma heret
Tu fol ntelefon me X-in
Hi
Un jam RIgelsi
Jetoj ne Durres
Sepse me pelqen deti
Kendoj dhe keng shum te bukura
Ca flet ti?
Biles me sa di un
Po m’thojn edhe MBRETI..
Ecim
KU na mbeti muhabeti?
Ti je qaq e omel
Sa ma shton diabetin(yep)
Edhe ky esht realiteti
Se sapo t’pash ty
Mu me humbi alfabeti
Un i shkreti
Ku ku ca m’gjeti
Si mi thon shokve
Qe ti m’ke bo per veti
A je ne veti?
Si vec po qesh ti?
A mos ndoshta une ty tkam bo per veti?
www.hiteshqip.org

REF
A bon me thon qe je super hot?
je shum ma ndyshe
Nga cka kom pa
Ti vizllon sikur shining star
Like the diamonds(x2)
in the scy
Nese do kisha fjal qe
ty t’kisha pershkru?
Do t’isha mek pa fol
Se sdi ca t’them ma shpejti
Nese do kishte dicka
Ty me t’krahasu
Do ti mblidhja gjitha lulet
Qe jan rreth planetit
Oh my girl
You look like
Sugar
Girl you look like
Sugar
REf
A bon me thon qe je super hot?
je shum ma ndyshe
Nga cka kom pa
Ti vizllon sikur shining star
Like the diamonds(x2)
in the scy