AK47 – Noizy Lyrics


REF X2
Yeah Im stunning on this fucking bitches
She said she fuck me if I keep it secret
All my brothers move it kilos
Until the click then we reload

AK-47 , AK-47
You ain’t no Gangsta I send you all seven
You ain’t no Badboy I send you all to heaven
Hina ket mes sikur katastrofa mbi natyre
E kom nje Baseboll ne bagazh dal ta prishi ftyren
Tlidhi kom e dur tprej e tshti nfurre
Nuk po tthom mu mburr , e kom ni sen si furre
Thirri dikush alarmin,
Çunat po bojne namin,
Tash shko tash thirre babin
Ose me mire tash thirre mamin
Dije se nuk lujna lojna
Jena cuna nga Londra,
Thash dije se nuk lujna lojna

REF X2
Yeah Im stunning on this fucking bitches
She said she fuck me if I keep it secret
All my brothers move it kilos
Until the click then we reload
www.hiteshqip.org

AK-47 , AK-47
You ain’t no Gangsta I send you all seven
You ain’t no Badboy I send you all to heaven
Mrena nclub dawg (dog) tu pi Mariuana
Jom i vesht me Gucci , Dolce&Gabbana
Shishet veq po vijne nga kater anet
E kom nje Pjesh dhe Pjeshket shum i kana
Jom OTR baaaang
Na njeh krejt bota
She lord the Gang , She lord the Gang
U sa shume na dojka
Nuk msova ne history se mu dok fuckin’ boring
Por bona history e tash per mu krejt folin
Noizy Noizy Noizy , Zinjo , Zinjo , Zinjo
Ajo flet per mu sikur i ka ra Telebingo
Ajo flet per mu sikur i ka ra Telebingo

Ref x2
AK-47 , AK-47
You ain’t no Gangsta I send you all seven
You ain’t no Badboy I send you all to heaven
Yeah Im stunning on this fucking bitches
She said she fuck me if I keep it secret
All my brothers move it kilos
Until the click then we reload