A me do – Bruno Lyrics


A me do edhe ti?
S’di me mbajt, s’di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di…x2

Jam, un jam, jam pa ty.x2

Shume te kom menu
Pyes veten ti a m’ke menu
Nese ti mu m’ke harru
Duke te dasht fort te kom lendu
www.hiteshqip.org

I pushtuar jam, une i gjithi i pushtuar jam
Mendja edhe shpirti jam betu
Do jen gjithmone me ty e jo me mu…
Dhe pse nuk te kom, zemren ta kom dhon…

A me do edhe ti?
S’di me mbajt, s’di me mbajt, ti nje premtim
A me do pa kushte ti?
Edhe sa? edhe sa? do pres se di…

Jam, un jam, jam pa ty.