La Bonita – Stine, Denny Njeto & DJ Iljano Lyrics

Ka kalu shume kohe in mi vida
Qe nuk kam pa nje si ty mi linda
You prima balerina
Mi chika mi chika yeahh

La is la bonita
Se Shkak u bo il cuba libra
Ti je mi preferita
Da linda da linda yeah

Rap-1
ti dukesh shum e mir –
mamita –
bjonde si korona –
big body from the cuba kinge
me xhente de zona –
tripin to havana –
paris to varadero –
ti hajde bashk me shoqet –
ne po vim me caballeros –
ta ngrej nje got nje got –
dhe nje tjeter got –
nen djellin e ngroht e ngroht –
nen djellin e ngroht –
vamos ala plaja –
e di te gusta bajlar –
mohitio linda –
cuba libra –
signiorita bajla –
www.hiteshqip.org

Dhe bejm dashni cdo nate baby
Si n’dhome nhotel e nbreg detit
I thejm konditat e shtetit
Si n’Fiesta Fiesta neee…

Dhe bejm dashni cdo nate baby
Si n’Club n’hotel e n’breg detit
I thejm konditat e shtetit
Sic jena sic jena neee

Ref
Ka kalu shume kohe in mi vida
Qe nuk kam pa nje si ty mi linda
You prima balerina
Mi chika mi chika yeahh

La is la bonita
Se Shkak u bo il cuba libra
Ti je mi preferita
Da linda da linda yeah

Rap 2
Tani jemi Follow ne insta
mi pranon fjalet e pista
Une jam Destra ti Sinistra
Jo per ne Asta la Vista
Une bej Jete Liberalistash
Ti do lidhje Komunistash
Une ste fshi me dot me nga lista
Se ‘me heq do me nga lista-
Dalin tingujt nga kitara…
Je me e bukur se Ciara
Il komandante Cheguevara
Ty ka thene Te dua mama…
Mos ma merr per dobsi e e…
mos ma merr per dobsi
Se e di do tmarri malli
Per ket djalin nga ballkaniiiiiii….
Hahahah