Pa mu – Noizy & Elgit Doda

A thu qa kishe ba ti pa mu
A thu qa kishe ba ti pa mu
Athu qa kisha ba un pa ty
A thu qa kisha ba un pa ty
I want you right now
I want you right now
Zemer qa don ti(2x)
You want me right now
You want me right now
Un e di se qa don ti (2x)

Noizy:
Kur te them te dua
Ste dua per reklama
Te dua me gjith zemer
Te dua se je femer
E ste dua se je so hot
Kerce me ritem zemer
Ti e din se qa don zinjo
Nese vazhdon kshu
Ti e din se qa bon zinjo
Un vi permas ti kercen para meje
Un t’prek kadal ti ferkohesh para meje
Gjinja folin le tfolin
Ne vet gjeshim kur folim
Ne e bojm qefin ton
Se per qef sonte dolem
Kur te shoh meksiton
Vetem tek ty e kam menjen
Nuk pe shoh qa m’rrethon
Se vetem ty ta dho zemren
Me ty dua ti bej te gjitha
Te mirat dhe te kqijat
Vetem t’dyt t’jemi bashk
Me ty e di qe jam vetvetja
Nuk e di qa kisha ba pa ty a m’kupton
Im like loca
O sa m’pelqen ti si e bo
M’pelqen menyra si e lun ti lart e posht
Im like loca
O sa m’pelqen ti si e bo
Mpelqen menyra si e lun ti lart e posht

REF:
A thu qa kisha bo ti pa mu
A thu qa kishe bo ti pa mu
A thu qa kisha bo un pa ty
A thu qa kisha bo un pa ty
I want you right now
I want you right now
Zemer qa don ti(2x)
You want me right now
You want me right now
Un e di se qa don ti (2x)
www.hiteshqip.org

Elgiti:
Trupi jot eshte shum foli mami
(kerce deri sa tbohet nami)
Togethet ne askush nuk mund tna nali oh yes
Un kom me shku me ty
Deri sa qielli t’perfundoj
Un kom met t’dasht ma shum se cdo kush tjeter
Deri at’her kur jemi bash
(sa bukur jemi bashk)
E ndjekim perendimim
Dhe neser e bojna prap
Ty te pelqejn aventurat
Mu me pelqen kur me prekin
Duart tua
Ty te pelqen t’luash me mua
Mua me pelqen ti them fjalet pa censura
I’m loving your smile
Bojm nji foto n’snapchat
Buza jote rri n’gaz
Luje ma ngadal(2x)
Zemer qa don ti
U zemer qa din ti
Veq bonja me gisht
Hade zgjedh qa dush se krejta ti jap ty(2x)

REF:
I want you right now
I want you right now
Zemer qa don ti(2x)
I want you right now
I want you right now
Un e di se qa don ti (2x)