Si ai – Samanta Karavella

Vetem ty po du me t’pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem
Vetem ty po du me t’pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem
Umm tell me tell me ya luv it
Si ti nuk o’ asnjoni yeah
Po don me ma ni zonin
Spo mun me prit sekondin
Im goin’ down im goin’ down
Ki me ma fal ki me ma fal yeah
Dhe nese boj gabim un skam me u nal
Se e di qe edhe ai yeah po ndjen per mu dicka yeah
www.hiteshqip.org
I got somethin’ for ya
I got somethin’ for ya
Se veq per to ma nin
Se veq per mu ja nin
Jena bo bashk per me kon ye
I got somethin’ for ya
I got somethin’ for ya
Po du me ndodh tonight
Spo du me prit ma gjat
Jena bo bashk per me kon ye”
Ummm tell me tell me ya luv it
Spo du me t pa ty larg afer ti majem
Se veq ti munesh me mi shpejtu rrahjet
Se qysh pom bon mu ni
I cant deny it i wanna try it