Shut the place down – Noizy & Varrosi Lyrics

REF:
Smoking that Bob Marley
That Gucci and Cavalli
S’ka problem per pare aha
Ktu kam ardh per party
Festojm deri sa te zbardhi
Smoking that Bob Marley aha aha
We shut the place down [x4]

Na nuk bojm beef neper internet
Kena klubin plot sikur esht qytet
Femna n’krah tem ka prezence
Parja e trash sikur esht dyshek

Rolling and rolling and rolling
Palosen palosen palosen
Akuza akuza akuza pa fund
Na japim cash mbyllim dosjen

Ata m’testojn por nuk kam defekt
Per RAP t’jap garanci per jete
Dukem rruge por jam intelekt
Dukem rruge por jam intelekt

Dhe ata jo smun e bojn si ne
Kallxom kush mund e bon ket si ne
Rralla eshte teper e gjate
Sa nuk dihet se si do hyme mren

Shishet po vin krejt si tren
Klubi per pak ka mu shemb
Cunat kan pi qaq shum
Ish me botin ti shoku kupton?

Ca po ndodh ca po ndodh ca po ndodh
Ca po ndoh, I love it

REF:
Smoking that Bob Marley
That Gucci and Cavalli
S’ka problem per pare aha
Ktu kam ardh per party
Festojm deri sa te zbardhi
Smoking that Bob Marley aha aha
We shut the place down [x4]
www.hiteshqip.org

Man a walk in and I shut it down
No am not skeppy but I shit it down
Hala jena mbreter still got the crown
Fallcot u largun t’vertetit su ndan

Rapi per mu shoku s’eshte problem
Beati pa mu si ti pa oksigjen
Normal o hit me Zinin n’refren
Coz we shut it down and we do it again

Yeah that’s not me
Me u perzi me estraden das not me
Di shume gjona boj si nuk di
Na i ngulim ju i firmosni
Na nuk kerkoj falje
Ca kom thom e kom thom me dashje
Ndryshoni rrugen mos t’bojme perplasje
Man too heavy t’nxjerr prej autostrade

O.T.R we rrolling
Suksesin po e korrim
Ajo do me e majt sekret
Se e ka ngju Lilo Kolin
Ajo po vjen ke une
Everytime I come around
Se kur erdhi ke hoteli
U know I shut it down

REF:
Smoking that Bob Marley
That Gucci and Cavalli
S’ka problem per pare aha
Ktu kam ardh per party
Festojm deri sa te zbardhi
Smoking that Bob Marley aha aha
We shut the place down [x4].