Kthehu – Skerdi

Ref:x2 Hala po m’don mos e fsheh N’zemren time ti je E di qe t’ka mar malli Larg je shku me m’harru Besom dhe njehere t’vetme Gabimet e mija falmi Thuaj diçka ti po du me t’ni Kthehu m’ka marr malli për ty dashni Ndina vetem ndjenjat mi morre ti E tash më tretet trrupi […]

Kthehu – Skerdi

Vaj – Skerdi & Elinel

[Skerdi:] Nese s’me ke dasht ti thuje Edhe pse kalum momente t’kqija Dashnin qe e patem tash ti shuje Se mu brenda vetem m’shun rakia Nese s’me ke dasht ti thuje Edhe pse kalum momente t’kqija Dashnin qe e patem tash ti shuje Se mu brenda vetem m’shun rakia [Elinel:] Eshte merite e jotja krejt […]

Vaj – Skerdi & Elinel

Tradhtare 2 – Skerdi

Shpirtin mos e shti n`gjynah Zoti deshmi ka Prape po du me t`pa Kjo dashni s`ka zemerime Ka m`bet shume gjate n`endrra Tu menu me ty jam hala Vetmia esht t`u m`vra Gabim jena t`dy REF.: Ti nuk me besoje Me xhelozi n`mes lendoje Un me ty s`ajm mo pa lamtumire ti shkove Dashnin harroje […]

Tradhtare 2 – Skerdi

UZI – Skerdi & Buta

[Ref.Skerdi] Pina Xhamajka yeaah Pina xhamajka me kile Kristalin e maj nen sendile Ruju ti mos bon hile Se vina me Uzi,uzi,uzi,uzi,uzi,uzi Se vijna me Uzi,uzi,uzi,uzi,uzi,uzi [Buta] Pare pa la tu shperla,kurr sjom nal Tash jam tu derdh si n’formula shampanj 5 her n dit per ferrari tu fol Po deri te boj qeti benzi […]

UZI – Skerdi & Buta

Juju – Sin Boy & Skerdi

Αh, πάνω στο τραπέζι το kilo (kilo) Πρέπει γρήγορα να το στείλω, yeah Μπάτσοι μου φέρνουνε το σκύλο (σκύλο) Όλοι οι εχθροί μου με κάνουν φίλο [Chorus: Sin Boy] Το chain μου λάμπει σαν να είναι ο ήλιος στη δύση Βάλ’ τα μαζί μας, την έχεις γμσ Πουλούσα πρώτα κκνη, δεν είχα λύση Πείτε στην […]

Juju – Sin Boy & Skerdi